top of page

Şirketimiz Hakkında

Politikamız: 

Değerli Müşterilerimize Yüksek Kalite Ürünler Sunmaktır.

Karadeniz Kırtasiye Pazarlama Ve Ticaret Ltd. Şti. 1995 yılında İstanbul Cağaloğlu'nda kuruldu. Toptancı olarak sektöre adım atan firmamız önemli markaların bayiliğini yaparken, Yönetim Kurulunun aldığı karar ile Lino markası adı altında 2005 yılında İstanbul İstoç'ta ithalata başlamıştır. Firmamız 100 üzerindeki toptan bayileri ve 5000 üzerindeki parekende müşterileri ile Türkiye'nin tüm bölgelerine hizmet vermektedir.Ayrıca firmamız İzmir Eko Ege Kırtasiye ortağıdır. Lino markası kısa sürede kalitesi ve yenilikçi anlayışı ile sektörün öncü markalardan biri haline gelmiştir.Müzik aletleri ve Okul Öncesi Eğitim denince ilk akla gelen marka olmasını özgün,yenilikçi ve kaliteli ürün anlayaşına borçludur. Hiç bir zaman vazgeçmediği kalite, güvenirlilik ve yenilikçi politikası ile müşterilerinin güvenini ve takdirini kazanmıştır. Sürekli gelişen kırtasiye ve eğitim sektörüne başta melodika olmak üzere yüzlerce okul öncesi ürünleri değerli müşterilerimize sunmuştur. Firmamız ayrıca Türkiye’de distribütörü olduğu Carioca satışını ve pazarlamasını yapmaktadır.

Markamız Hakkında

Esec.NewLogoStandardCARIOCA-01.png

Carioca 1965 yılında yaratılan ve çocukların yaratıcılığını geliştirmeye yönelik araçların üretiminde uzmanlaşmış uluslararası bir aşk markasıdır. Ürün yelpazesinde keçeli kalemler, renkli kalemler, tempera, pasteller, eğitici oyunlar ve diğer birçok çizim malzemesi bulunmaktadır. Marka, tüm Carioca ambalajlarında hala yer alan, sevilen karakter Carioca Jo'nun başrol oynadığı tarihi bir reklam kampanyasıyla 60'ların başında yakalandı.

Renklendirme araçlarının üretiminde uzmanlaşmış olan CARIOCA®,yaratıcılık ve el becerisi ortak bir oyunda yetişkinlerin ve çocukların yaratıcı güçlerini serbest bırakmak için tasarlanmış ürünlerle “Made in Italy” in en iyisinin bir sembolüdür . CARIOCA® ve CORVINA® ürünlerinin% 85'i İtalya'da gururla üretilmekte ve 80'den fazla ülkede ve 5 kıtada aktif küresel bir ağ ile dünyaya dağıtılmaktadır.

Carioca keçeli kalemler, renkli kalemler, tempera, pasteller, eğitim oyunları ve diğer tüm çizim aletleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve tümü titizlikle, kalite ve güvenlikle üretilmiş ve test edilmiştir.Carioca keçeli kalem kalemlerindeki mürekkep tamamen Settimo Torinese tesisinde sadece gıda sınıfı boyalar kullanılarak ve rakipsiz yıkanabilirlik ve parlaklık seviyelerinin elde edilmesini sağlayarak üretilir.

Carioca baby bebek grubu ürünleri ile +1 ve +2 yaş grubuna özel tasarlanan keçeli kalemleri, pastel kalemleri, kuru boya kalemleri ve 3in1 kalemleri ile öne çıkmaktadır.Carioca bebek ürünleri tüm sağlık ve dermatolojik testlerden başarı ile geçerek değerli müşterilerimiz sunulmuştur.

Carioca ürün kataloğunu buradan indirebilirsiniz.

carioca fabrika
Carioca-Stabilimento-125
Carioca-Stabilimento-123
Carioca-Stabilimento-149 (1)
Carioca-Stabilimento-083
Carioca-Stabilimento-112
bottom of page